ratio
a supermarket sells 2 varieties of washing powder dazzle and sparkle
both washing pwderes are sold in 3.3kg
rato is dazzle:sparkle 9:10
calculate cost of sparkle
MathBot Answer:
MathBot is working on a solution to your problem.
ratio
a supermarket sells 2 varieties of washing powder dazzle and sparkle
both washing pwderes are sold in 3.3kg
rato is dazzle:sparkle 9:10
calculate cost of sparkle
MathBot Answer:
MathBot is working on a solution to your problem.