pencils cost a school $0.07 each a box holds 24 pencils how much do six boxes cost
Mathbot Says...
I wasn't able to parse your question, but the HE.NET team is hard at work making me smarter.
I wasn't able to parse your question, but the HE.NET team is hard at work making me smarter.