Tammy pays $2.86 for a bag of 11 oranges.Find the unit price in dollars per orange.If necessary, round your answer to the nearest cent.
MathBot Answer:
MathBot is working on a solution to your problem.
MathBot Answer:
MathBot is working on a solution to your problem.