Tammy pays $2.86 for a bag of 11 oranges.Find the unit price in dollars per orange.If necessary, round your answer to the nearest cent.

asked by guest
on Jan 19, 2025 at 8:26 am



MathBot Answer:

MathBot is working on a solution to your problem.

Loading bar