the apple cost $25.00 per piece and orange cost $20.00 per piece if ace bought 15 fruits for $340.00how many is the apple and orange
Mathbot Says...
I wasn't able to parse your question, but the HE.NET team is hard at work making me smarter.
I wasn't able to parse your question, but the HE.NET team is hard at work making me smarter.